«Ренесанс Капітал Груп»

«Renaissance Capital Group»

Про компанію

«Ренесанс Капітал Груп» - бізнес-група, яка здійснює свою діяльність з метою організації та забезпечення найбільш тісної взаємодії в різних сферах. З моменту виникнення Група реалізує великі довгострокові проекти, розробляє плани стратегічного розвитку підприємств, спрямовані на підвищення ефективності виробництва, капіталізації та прибутковості активів.

До сфери стратегічних інтересів «РКГ» відносяться: інвестиційна діяльність, харчова промисловість, будівництво і нерухомість, фінансові та маркетингові послуги, дистрибуція, імпорт сировини для кондитерської промисловості. Завдяки професіоналізму, гнучкості та інноваційному менеджменту, компанії, що входять до Групи, характеризуються стрімким зростанням показників і лідируючими позиціями на ринках.

МІСІЯ: СТВОРЮЮЧИ КРАЩЕ – СТАВАТИ СИЛЬНІШИМИ

Бути вимогливими до себе і своїх результатів, задовольняючись тільки кращим рішенням для реалізації проектів, тим самим посилювати позиції своїх партнерів і інвесторів, надаючи можливості для самореалізації нашим співробітникам.

«Ренесанс Капітал Груп» - велика компанія України, чиї підприємства ефективно працюють у сферах харчової промисловості, будівництва та нерухомості, фінансових та маркетингових послуг, дистрибуції, імпорту сировини для кондитерської промисловості. Значна частина продукції кондитерського ринку України виробляється на фабриці, що входить до складу Групи. Значну частку консультаційних та маркетингових послуг надають компанії, що входять до складу Групи.

ЦІННОСТІ:

  • Надійність – все, що ми обіцяємо, ми виконуємо. Якість довгострокових відносин для нас важливіше сьогочасної вигоди.
  • Досягнення – покращуючи нашу компанію і показники, ми збільшуємо вартість компанії.
  • Лідерство – ми створюємо умови для того, щоб наші співробітники мали можливості для розвитку і покращення добробуту.
  • Відповідальність – ми розвиваємо суспільство, в якому живемо, і дбайливо ставимося до середовища, яке нас оточує.
  • Партнерство – ми створюємо надійні довгострокові союзи для збільшення ефективності свого бізнесу і бізнесу партнерів.
  • Оперативність
  • Командна робота
Головна » Про компанію
levitra 20 mg packungsgröße trustedtablets.biz/priligy-kaufen metoprolol rezeptfrei kaufen ou acheter tadalafil where can i buy viagra online in canada cadastro para comprar nexium com desconto acheter propecia cheveux clomid comprar preço voltaren schmerzgel online kaufen acheter tadalafil internet ibuprofen 600 mg waar te koop propecia wo kaufen maxalt online kaufen voltaren emulgel günstig kaufen clopidogrel 75 mg kaufen